J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays Fortaleza villa bevindt zich binnen 6 minuten lopen van Estacionamento en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken.
Dit vakantiehuis ligt in de Aldeota wijk van Fortaleza, ongeveer 1 km verwijderd van Praça Portugal en binnen 2 km afstand van het Strand van Meireles. De nabijgelegen sportattracties zijn onder andere het Evenementencentrum van Ceará, gelegen op 10 minuten met de auto.
Deze villa beschikt over een balkon en een eetgedeelte en biedt gasten zowel een TV als airconditioning voor extra comfort.
Een ingerichte kitchenette, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. Er zijn ook een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa ligt op 450 meter van Casa Nostra, dat gerechten uit de Europese keuken aanbiedt. J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa is ook op een klein stukje lopen van Antonio Sales stadsspoor gelegen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Eettafel
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt van J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa kun je aanbevelen?
Gasten van J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa kunnen eten in Casa Nostra restaurant, dat Europese gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa?
J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa beschikt over een ingerichte kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa?
Gasten die in J Smart Carolina Sucupira By Holiday Stays villa verblijven, kunnen gemakkelijk Praça Portugal en het Strand van Meireles bereiken, die respectievelijk op 20 minuten lopen vanaf de accommodatie en op 2 km afstand liggen.